33
אתר כרטיסי אשראי  - סליקה

כרטיסי אשראי מתגלגלים

ביטול עסקה

סליקה

כרטיסי אשראי בנקאיים

בקשת הלוואה

לסטודנטים

לחיילים

לחברי מועדון

קישורים

מהי סליקת כרטיס אשראי באינטרנט

תנועה, העברת ומימוש תשלום של הלקוח לסוחר דרך המנפיק. מבטיחה שיפור היעילות והבטיחות מהם נהנים לקוחותיך - זמן התגובה של המערכת מהיר ביותר, כך שלקוחותיך אינם נאלצים להמתין זמן מיותר וממושך לאישור התשלום, בעקבות ביצוע הרכישה. בו זמנית, העסקה מתנהלת בצורה ממוחשבת ובטוחה ביותר, ללא מגע יד אדם וללא טעויות אנוש.


סליקה באינטרנט

קיימות חברות המספקות שרותי סליקת כרטיסי אשראי ואימות כרטיסי האשראי בזמן אמת ומאפשרת לבתי עסק לסלוק עסקאות המבוצעות בכרטיסי אשראי באינטרנט כגון: מכירת מוצרים, שירותים או תכנים באתר של העסק – באופן הבטוח ביותר, כמתחייב מדרישות החברות הבינלאומיות.

 


סוגים של חברות סליקה

חברות מסוימות משמשות כמעין שלב ביניים בתהליך הסליקה, הגוף שעובד מול חברות כרטיסי האשראי, ובכך הם אלו המבצעים את חיוב כרטיס האשראי של הגולש, מזכים את חשבון הבנק שלהם ולאחר מכן מעבירים את הכספים שנגבו לחברה שרכשה את שירותיהם. אחד היתרונות העיקריים בשירותי סליקת כרטיסי אשראי מסוג זה, הוא שאין צורך להיות סוחר מוסמך בחברות האשראי הישראליות. חברות סליקה אלה גם יאפשרו את שלבי הרכישה על השרתים המאובטחים שברשותם יוציא את הגולש מהאתר בו ביצע את הרכישה לאתר חברת הסליקה, דבר שעלול לפגוע יגרום באמינות הסוחר מצד הגולש וכדאיות הקניה.
הסוג הנוסף של נותני שירותי הסליקה הוא על בסיס ASP - Application Service Provider בה סליקת כרטיסי אשראי מתבצעת על ידי "מנוע" סליקה מרוחק היושב על שרתים הממוקמים בתחומה של נותנת השירותים. בשיטת עבודה זו התוכן והקוד של אתר האינטרנט נמצאים בשליטה מוחלטת של בעל האתר ועל ידי שתילת מספר שורות קוד נסתרות נשלחים הנתונים שמולאו על ידי הצרכן לשרתי החברה הסולקת.

חברות סליקה צד שלישי

שימוש בחברות צד שלישי בארץ או בחו"ל שבהן החברה היא זו שמבצעת את החיוב ומשולמת לה עמלה עבור כל עיסקה.
הבעייתיות היא שהזיכוי מתקבל על תנאי כי העיסקה נעשית מרחוק וללקוח זכות ביטול והתכחשות לעיסקה שכן, מוגדרת בחברות האשראי כעיסקה במסמך חסר.
עיסקה במסמך חסר- זוהי עיסקה שהלקוח לא היה פיזית במקום ולא "גיהץ" את הכרטיס פיזית ,
אלא מסר את נתוני הכרטיס טלפונית או באמצעות פקס ואז אין בעצם לבעל העסק אפשרות לאמת אם הלקוח הינו אכן בעל הכרטיס.
כדי להתמודד עם עיסקאות במסמך חסר באינטרנט - יצאו חברות האשראי עם שירות שנקרא "קנייה בטוחה"
שבו הלקוח לא יכול להתכחש לעיסקה, ושימוש בטכנולוגיה הזו מבטיח שהלקוח לא יוכל לבטל את החיוב
בחברות האשראי, בלי להגיע לבירור מדוע הוא מעוניין לבטל את הרכישה..

עמלות בסיסיות של חברות סליקה

תשלום חודשי: תשלום חודשי קבוע עבור ניהול החשבון. התשלום החודשי בד”כ יהיה מותנה במינימום פעילות, במידה ועברתם את המינימום הנדרש, לא תדרשו לשלם את התשלום החודשי.
Discount Rate – אחוז מסויים מכל עסקה.
Per Transaction- תשלום קבוע (flat fee) עבור כל טרנזקציה ללא תלות בגובה העסקה.

מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני מציע חוויית קנייה טובה ופשוטה לתפעול בשביל הקונה, מרחיב את קהל הלקוחות של המוכר ומקצר את תהליך המכירה עבור שניהם. הדבר מאפשר נוחות למוכר ולקונה אך דורש מערכת סליקה מתאימה

שימו לב! כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל כרטיס אשראי, שיוצעו על ידי חברות כרטיסי האשראי והם באחריותם של חברות האשראי ולקוחותיהם בלבד. תקנון האתר - הסכם שימוש  

משקיעים שוק ההון בורסה השקעות פיננסיות      הלוואות מימון אשראי     כרטיס אשראי כרטיסי סליקה   ריהוט משרדי