אתר כרטיסי אשראי  - סליקה

כרטיסי אשראי מתגלגלים

ביטול עסקה

סליקה

כרטיסי אשראי בנקאיים

בקשת הלוואה

לסטודנטים

לחיילים

לחברי מועדון

קישורים

יש לך בעיות עם תזרים מזומנים ?
עצמאי, בעל עסק , שכיר וכל אחד מאיתנו נמצאים לעיתים במצב בו אנו זקוקים למימון עיסקאות ולא תמיד , הגורמים הפיננסים שסמכנו עליהם, מוכנים להעמיד את המימון לרשותנו בזמן ובמקום הנוחים לנו.

צריכים מימון - מה עלינו לעשות?
ברצונך לרכוש סחורה לעסק, לרהט את הבית, לקנות דירה, רכב להשקיע בנדל"ן או בבורסה, מצאת הזדמנות עסקית אך לצורך זה נדרש מימון!

 


מימון אשראי

מימון לקנית רכב
בשנים האחרונות מתפתח תחום מכירת רכבים באמצעות אותן סוכנויות רכב המספקות שרות של מכירת רכבים באמצעות תהליך של יבוא אישי לרכב . סוכנויות אלו מספקות סל שרותים מקיף המאפשר לצרכן לקנות רכב שאינו נמכר ע"י היבואנים הרשמיים בישראל באמצעות תהליך של יבוא אישי.
במסגרת אותו סל שירותים נכלל גם נושא המימון באמצעות מתן הלוואה לרוכש.
מימון לקנית דירה
לפני קנית דירה מקבלן דרשו לקבל ערבות בנקאית על פי" חוק מכר" בגין כל תשלום להבטחת קבלת הדירה.
רוב הכסף לרכישת דירה למי שזקוק למימון יעשה באמצעות משכנתא בדרך כלל מעניק הבנק הלוואה בגובה 60-70% משווי הנכס הנרכש. ניתן להעלות את שיעור המימון לכ- 90% באמצעות ביטוח משכנתה.
הלוואה לכל מטרה
הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד נכס נדל"ן או רכב. מימון חוץ-בנקאי, ואינו פוגע במסגרת האשראי הבנקאית של הלקוח. בכפוף למציאת הביטחונות המתאימים, ועם גמישות מירבית מתן הלוואות פרטיות ומסחריות וכן מימון לכל מטרה .

שימו לב! כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל כרטיס אשראי, שיוצעו על ידי חברות כרטיסי האשראי והם באחריותם של חברות האשראי ולקוחותיהם בלבד. תקנון האתר - הסכם שימוש  

משקיעים שוק ההון בורסה השקעות פיננסיות      הלוואות מימון אשראי     כרטיס אשראי כרטיסי סליקה   ריהוט משרדי