אתר כרטיסי אשראי  - סליקה

כרטיסי אשראי מתגלגלים

ביטול עסקה

סליקה

כרטיסי אשראי בנקאיים

בקשת הלוואה

לסטודנטים

לחיילים

לחברי מועדון

קישורים

מסופון מסוף סליקה לכרטיס אשראי.

תפעול נוח ויעיל של מסופון לסליקת אשראי הוא פיתרון יעיל במיוחד לעסקים עם מספר סניפים ומוקדי מכירות או צורך לבצע סליקת כרטיסי אשראי מכמה מחשבים המשמשים כמסופי אשראי בעת ובעונה אחת. תהליך העבודה מתייעל בצורה ניכרת לצורך סליקת אשראי ממוחשבת ממשק ניהול ידידותי ומתקדם המאפשר לסוחרים לצפות אונליין בנתונים אודות המכירות שבוצעו על ידם וההכנסות שהניבו העסקאות. למנהל העסק אפשרות לצפות בנתונים של כל המסופים, בכל נקודות המכירה ובכל סניפי העסק.

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

מסופון הסליקה עם תקשורת קוית או ברשת האינטרנט משפר את השירות, מאפשר חיבור קבוע (און-ליין) לחברות כרטיסי האשראי. בנוסף למהירות תגובתו הוא מעניק שורה של יתרונות ושיפורים לעסק, ולהעניק מענה מקצועי ומיידי ללקוחות. המערכת מאפשרת קבלת נתונים מתמדת, ובזמן אמת.
הנהלת החשבונות, מחסן ומחלקות אחרות בארגון מקבלות דיווחים מידיים ויכולות להגיב ולפעול על פי הצורך בעת ביצוע פעולת חיוב הלקוח.
מסופי סליקה לכרטיסי אשראי הם פיתרון טכנולוגי הטוב ביותר לעסק שלך.

ניתן להשיג מסוף קבוע או מסוף נייד

היתרון במסופון נייד הינו שכל איש מכירות יכול לסגור עסקה ולגבות את התשלום מהלקוח באופן מיידי במקום בו מתבצעת העיסקה, אם זה במשרד או בביקור אצל הלקוח כשהעיסקה ניתנת למעקב ופקח בזמן אמת דרך המחשב
 

שימו לב! כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל כרטיס אשראי, שיוצעו על ידי חברות כרטיסי האשראי והם באחריותם של חברות האשראי ולקוחותיהם בלבד. תקנון האתר - הסכם שימוש  

משקיעים שוק ההון בורסה השקעות פיננסיות      הלוואות מימון אשראי     כרטיס אשראי כרטיסי סליקה   ריהוט משרדי