אתר כרטיסי אשראי  - סליקה

כרטיסי אשראי מתגלגלים

ביטול עסקה

סליקה

כרטיסי אשראי בנקאיים

בקשת הלוואה

לסטודנטים

לחיילים

לחברי מועדון

קישורים

מועדוני לקוחות של כרטיס סליקה כרטיסי אשראי בנקאיים או חוץ בנקאיים איתם נבצע קניות בבתי עסק, בחנויות או באינטרנט.

כרטיסי אשראי לחברי מועדונים

מיועד לחברי מועדונים וארגונים ומקנה להם סכויות מיוחדות
מועדון לקוחות כאמצעי שיווקי ומקדם מכירות.
 

 


כרטיסי אשראי לצרכני תחנות הדלק

מיועד לחברות ועסקים אשר נמצאים בהסדרי תשלום מיוחדים עם תחנות הדלק ואשר מקבלים את הדלק במחירים ובתנאים מיוחדים ונהנים מהסדרים וזכויות מועדפים בתחנות הדלק.
 

כרטיסי אשראי לנוסע המתמיד

מיועדים לאנשים שמשתמשים בשרותי הטיסות בתדירות גבוהה ועקב כך מהווים לקוחות קבועים של חברות התעופה . הכרטיסים מאפשרים לצרכנים לצבור מיילים וככל שיטוסו יותר כך יהיו זכאים להטבות ולהנחות בטיסות הבאות, בנוסף, מקנה הכרטיס זכויות וי-אי-פי שמאפשר שימוש בארגון הכבודה באופן קל ונוח , ארוח בחדר הארחה ופינוקים בשדות התעופה, הסעות מהשדה ואליו, והוזלות משמעותיות במחירי הלינה בבתי מלון.

כרטיסי אשראי לחובבי הבידור הקולנוע והתיאטרון

חובבי הקולנוע, הבידור והתיאטרון שמחזיקים בסוג כזה של כרטיס אשראי יהנו מכרטיסי כניסה מוזלים ולאחר שצברו רכישות בכמות מספקת יזכו בכרטיסים חינם למופעים או לסרטי קולנוע.

בקשת כרטיס אשראי

לצורך בחינת אפשרות לקבלת הלוואה , מלאו את הפרטים הנדרשים ב טופס בקשת כרטיס אשראי ואנו ניצור איתכם קשר.
מילוי טופס הבקשה לא מחייבת מי מן הצדדים ולאחר מילוי הטופס ושליחתו תקבלו הצעה לשיקולכם וללא כל התחייבות .
במידה ותמצאו שההצעה שלנו היא הטובה והמתאימה לכם, יערך הסכם בין נותן למקבל ההלוואה.
אנו מבטיחים שהפרטים שתמלאו ישארו חסויים ולא יועברו לגורם שיעשה בהם שימוש לרעה.

כרטיס אשראי למועדוני ספורט

מיועד לחברי ואוהדי קבוצות ספורט אשר מעוניינים שכרטיס האשראי יהיה מעוצב בסמלים של קבוצתם ויקנה להם הטבות מיוחדות הקשורות למשחקים של קבוצת הספורט אותה הם אוהדים.

כרטיסי אשראי לקבוצות צרכנות

מיועד לחברי קבוצות צרכנות / מועדון לקוחות אשר מעוניינים שכרטיס האשראי יהיה מעוצב בסמלים של ארגונם ויקנה להם הטבות מיוחדות הקשורות לארגונם. לדוגמה - ארגון המורים, מועדון צרכנות של אנשי צבא הקבע, מועדון צרכנות של אנשי חברת החשמל, מועדון צרכנות של חברי אגד. מועדון צרכנות לעובדי המדינה, מודון צרכנות עובדי קופות החולים ועוד.זהו אמצעי שווקי ומקדם מכירות מצויין.

הסכנות  הטמונות בשימוש בכרטיסי אשראי

הנוחות שבשימוש יוצרת תחושה מציאות מדומה כאילו החיוב אינו קיים, עד להפתעה במועד החיוב, הקניות שביצענו בתשלומים הקטנים ומרובים מצטברים עם הזמן למשכנתא שנייה, שווי המתנות הניתנות באמצעות הנקודות או הכוכבים הוא קטן ויש לבדוק היטב את כדאיות המבצעים.

שימו לב! כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל כרטיס אשראי, שיוצעו על ידי חברות כרטיסי האשראי והם באחריותם של חברות האשראי ולקוחותיהם בלבד. תקנון האתר - הסכם שימוש  

משקיעים שוק ההון בורסה השקעות פיננסיות      הלוואות מימון אשראי     כרטיס אשראי כרטיסי סליקה   ריהוט משרדי