אתר כרטיסי אשראי  - סליקה

כרטיסי אשראי מתגלגלים

ביטול עסקה

סליקה

כרטיסי אשראי בנקאיים

בקשת הלוואה

לסטודנטים

לחיילים

לחברי מועדון

קישורים

עמלות וחיובים בכרטיסי אשראי - כרטיס סליקה כרטיסי אשראי בנקאיים או חוץ בנקאיים איתם נבצע קניות בבתי עסק, בחנויות או באינטרנט להגדלת נפח מכירות והקטנת נפח קניות.

הקדמה

מומלץ לקרוא בעיון את הפרטים באתר. כרטיס אשראי הוא כרטיס חיוב, שבו הלקוח מחויב עבור העסקה במועד מאוחר ממועד ביצוע העסקה. כרטיס אשראי יכול להיות מונפק כאמצעי פיזי, לרוב בצורת כרטיס פלסטיק עם פס מגנטי או שבב המכילים את נתוני הזיהוי, וכן יכול להיות וירטואלי. רוב כרטיסי האשראי מחייבים את הרוכש במועד חודשי קבוע לפי בחירתו, הלקוח אינו מחויב בריבית. האשראי הזה ממומן מהעמלה שמשלם הספק לחברת כרטיסי האשראי !

 


עמלות וחיובים בכרטיסי אשראי

דמי חבר – בדרך כלל ניתן פטור מדמי החבר בשנה הראשונה, אולם דמי החבר נגבים החל מהשנה השנייה לאחר שהמודעות לכך ירדה.
דמי הגבלת אחריות - תשלום שנתי
ריביות - חברות האשראי אינן גובות ריבית על רכישות בכרטיס אשראי כל עוד החיוב בוצע בתשלום חד פעמי. כאשר נרצה לפרוס את החיוב למספר תשלומים, נוכל לבצע את העסקה ב"קרדיט". מסגרת האשראי והריבית על הקרדיט משתנות מחברה לחברה ומכרטיס לכרטיס, בדקו את שתיהן . 
עמלת חיוב נדחה – במקרים רבים בעלי העסק מאפשרים לחלק את התשלום למספר תשלומים ללא ריבית .במקרה כזה, לכל תשלום חודשי תתוסף "עמלת חיוב נדחה" בהקף של כמה עיסקאות יכולה להצטבר לסכום ששוה התיחסות.
עמלות כרטיסי אשראי בחו"ל - בשימוש בכרטיס אשראי בינלאומי בחו"ל , בביצוע עיסקאות ובמשיכת כסף מזומן במכשירים אוטומטיים , תחויבו גם ב"עמלת המרה".

הסכנות  הטמונות בשימוש בכרטיסי אשראי

הנוחות שבשימוש יוצרת תחושה מציאות מדומה כאילו החיוב אינו קיים, עד להפתעה במועד החיוב, הקניות שביצענו בתשלומים הקטנים ומרובים מצטברים עם הזמן למשכנתא שנייה, שווי המתנות הניתנות באמצעות הנקודות או הכוכבים הוא קטן ויש לבדוק היטב את כדאיות המבצעים.

שימו לב! כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל כרטיס אשראי, שיוצעו על ידי חברות כרטיסי האשראי והם באחריותם של חברות האשראי ולקוחותיהם בלבד. תקנון האתר - הסכם שימוש  

משקיעים שוק ההון בורסה השקעות פיננסיות      הלוואות מימון אשראי     כרטיס אשראי כרטיסי סליקה   ריהוט משרדי